Obilježena 160. obljetnica - 31.10.2017.
U petak, 27. listopada 2017. godine obilježena je 160. godišnjica od osnutka Opće županijske bolnice Vukovar i bolnice hrvatskih veterana.

Obilježavanje je počelo u Edukacijskoj dvorani bolnice svečanom sjednicom Stručnog vijeća tijekom koje su dodijeljena priznanja umirovljenicima. Nakon toga je u Hrvatskom domu održana svečana akademija s projekcijom dokumentarnog filma „Vukovarska bolnica jučer, danas i sutra".

Po završetku programa dodijeljena su priznanja i danas zaposlenim djelatnicima Ratne bolnice Vukovar 1991., kao i priznanja za iznimna ostvarenja u radu i osobni doprinos u razvoju medicinske znanosti.

Nakon akademije, sudionici su odali počast polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća na Memorijalnome groblju žrtava iz Domovinskog rata kao i kod spomen obilježja Ovčara.

Galeriju slika sa obilježavanja 160. obljetnice možete vidjeti OVDJE.