Tjedan borbe protiv tuberkuloze - 21.9.2017.

Nastavljajući svoju tradicionalnu djelatnost približavanja zdravstvene preventive građanima, vukovarski Crveni križ će povodom Tjedna borbe protiv tuberkuloze od 14. do 21. rujna, u središtu grada Vukovara od 10 do 12 sati organizirati svojim sugrađanima besplatnu kontrolu zdravlja, mjerenje tlaka i razinu šećera u krvi.

Istodobno, građanima je omogućeno da se o svojim zdravstvenim teškoćama savjetuju s liječnicima uz upute i savjete o preventivi. Kontrolu i pregled te savjetovanje obavit će stručna ekipa OŽB Vukovar, Ankica Vlačić, bacc.med.techn., Sandra Matanović, bacc.med.techn., i Renata Malekinušić, med.techn., pod stručnim nadzorom pomoćnice za sestrinstvo Agneze Aleksijević, dipl.med.techn., mag.med.techn. i dr. Mira Osmakčić specijalist fizikalne medicine i rehabilitacije, te predsjednika GDCK Vukovar dr. Vladislava Nadaša.